Catering na svatbu

Dokonalý den musí být dokonalý po všech stránkách. Užijte si příjemné chvíle plné pozitivních emocí. Dobré jídlo, pití a veškerý servis zajistí profesionální svatební catering. Poptejte catering na svatbu ještě dnes nebo čtěte dále o jeho výhodách.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Pohádková svatba – díky cateringu bez problémů a výhodně

Pečlivě zvolené datum jednoho z nejkrásnějších společných dní ve vašem životě se rychle blíží? Cítíme tu nádhernou atmosféru, která vás obklopuje. Užívejte si jedinečné chvíle jen tím, co máte rádi a co je vám příjemné. Organizace svatby patří mezi velmi náročné úkoly. Nenechte si zkazit vzácné okamžiky, svatební příprava v rukách odborníků zaručí, že se vaše svatba stane tou nejkrásnější. Zajistíme pro vás profesionální svatební catering, zahrnující pečlivou organizaci svatby od návrhu svatebního oznámení po úžasnou svatební hostinu.

Klíč ke krásnému svatebnímu obřadu? Svatba na klíč!

Žádné starosti, všechno na jedničku od samého začátku. Bude vaše svatba malá nebo velká? Na počtu svatebních hostů nesejde, příprava svatby je náročná v každém případě. Nechte veškeré svatební povinnosti na nás prostřednictvím služby svatba na klíč. Zajistíme hladký průběh celého svatebního dne díky perfektní a včasné přípravě. O našich kvalitách svědčí řada výborných hodnocení od spokojených novomanželů. Staňte se našimi milými klienty i vy – svatba na klíč je vynikajícím řešením pro organizaci svatby za příjemnou cenu.

Svatba na klíč vám pomůže:

Je vaším snem svatba na zámku či tradiční, nápaditá nebo luxusní svatba? Svěřte se nám se svojí představou, rádi vám skrze špičkový svatební catering ulehčíme od namáhavé svatební přípravy.

Podívejte se na naše tipy na plánování svatby:

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu