Rauty

Na tomhle rautu se nikdo ostýchat nebude. Byl by hřích nechat na talířích delikátní pokrmy připravené zkušeným cateringovým týmem. A ta perfektní organizace! Pověřit pořádáním rautu cateringový tým je zkrátka skvělá volba. Nenechte si obsadit termín a poptejte catering ještě dnes.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Dokonale zorganizovaný raut: Vaši hosté budou nadšení

Plánujete společenské setkání a přemýšlíte, co by mělo být jeho součástí? Příjemná atmosféra, krásné prostředí, dobře zorganizovaný program, zábava i prostor pro klidné jednání. Máte pocit, že stále něco chybí? No zajisté, chybí přece to, co dělá raut opravdovým rautem - dokonalé občerstvení. Raut je ideální volbou pro setkání většího počtu lidí, večírky a méně formální akce. Nabízí příjemnou variantu pohoštění například oblíbenou formou švédských stolů, s obsluhou i bez obsluhy. Každý host může ochutnat to, co mu padne do oka a dobře se najíst.

Necítíte se na organizaci rautu? Nemáte s rautem zkušenosti nebo chybí čas? Využijte našich cateringových služeb. Raut přichystáme za Vás - stačí si vybrat ze široké palety poskytovaných cateringových služeb ty pro Vaši akci nejvhodnější.

Raut s profi cateringovou společností oceníte, protože:

  • objedná prostory pro konání
  • se o Vaše pohodlí a organizaci rautu postará školený personál
  • cateringový tým pomůže s výběrem dokonalého menu na raut
  • zajistí veškerou výzdobu a uspořádá prostory dle Vašich přání
  • menu připraví zkušení kuchaři
  • zarezervuje místa pro ubytování hostů
  • nabízí další doplňkové služby, které uzpůsobí Vašim přáním

Vidíte, najít ideální místo pro uspořádání rautu včetně cateringových služeb a navíc za skvělou cenu, bylo tak snadné. Zbývá pouze zarezervovat termín a domluvit se na podrobnostech chystaného rautu.

Nečekejte už ani minutu –⁠ kontaktujte nás. Rady a pomoc zkušené cateringové společnosti jsou Vám plně k dispozici. Některé rady a inspirace najdete na našem blogu. V rubrice Návrhy menu jsme Vám již prozradili, jaké menu lze vytvořit pro svatební raut a vegetariánský raut. Neváhejte si také přečíst inspiraci na studený a teplý raut.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu