Fine dining

Dopřejte si gastronomii, která potěší barvami, vůní a především chutí. Fine dining zaručí skvělý prožitek, po kterém Vaši hosté touží. Vynikající jídlo, příjemná atmosféra, milá obsluha a mnoho dalšího. To vše získáte ve spolupráci s naší cateringovou společností. Kontaktujte nás.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Fine dining: Luxusní zážitková gastronomie

Zorganizujte společenské setkání s tím nejlepším gurmánským zážitkem, se kterým budou Vaši hosté nad míru spokojeni. Fine dining představuje exkluzivní požitek s jídlem nejvyšší kvality a skvělého servisu. Cílem tohoto stravování spočívá v uspokojení všech našich smyslů. Jídlo vnímáme zrakem, vůní a zejména chutí. Celkový dojem a prezentace hraje důležitou roli. Sebemenší detail na talíři musí být propracovaný k dokonalosti.  

Uspořádejte fine dining a vytvořte umění na talíři pod naším cateringovým dohledem. Naše služby prvotřídní kvality Vás zaručeně okouzlí. Náš profesionální tým zařídí bezchybnou organizaci a bude Vám plně k dispozici po celou dobu konání Vaší akce.

Fine dining ve spolupráci s naším cateringem oceníte, protože:

  • poradíme s výběrem místa konání Vaší akce
  • naši zkušení odborníci se postarají o veškerou organizaci a přípravu nejkvalitnějších pokrmů  
  • připravíme vynikající občerstvení z kvalitních surovin
  • dbáme na excelentní servis
  • zaručujeme dodržení etikety
  • vše proběhne podle Vašich představ a detailů
  • zajistíme veškerý úklid po skončení akce
  • můžete využít naše doplňkové služby

Rádi byste uspořádali fine dining? Máte zájem o naše špičkové cateringové služby? Neváhejte ani minutu. Obraťte se na nás a domluvte se na prvním přátelském setkání. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost!

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu