Catering Pardubice

Dokonalé jídlo, prvotřídní služby, skvělé ceny. Naše cateringová společnost nabízí profi zorganizování každé společenské akce – a to i v lokalitě Pardubice a okolí. Využijte jedinečné nabídky a nechte se rozmazlovat naším cateringovým týmem. Na organizaci perfektních oslav, párty, konferencí i hostin jsme tu MY.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Catering Pardubice: Díky dokonalému servisu prvotřídní společenské akce

Láká vás pro uspořádání svatby, meetingu, firemního večírku, konference, plesu, hostiny, narozeninové oslavy nebo jiné významné události město Pardubice? Vynikající volba! Krajské město pardubického regionu zaručeně okouzlí i vaše hosty. Účastnit se společenské události je radost, její příprava ovšem může být jedna velká starost. Přehoďte veškeré povinnosti na naši cateringovou společnost. Profesionální cateringový tým pomůže s organizací akce ve městě Pardubice nebo kdekoliv jinde v Pardubickém kraji.

Hledáte pro uspořádání společenského setkání spíše vhodné reprezentativní místo nedaleko Pardubic? Pak vás potěšíme – nabízíme možnost využít nádherné prostory restaurace Zámecká terasa v blízkém Chlumci nad Cidlinou.

Proč zvolit catering v Pardubicích ve spolupráci s námi?

  • máme několikaleté zkušenosti s cateringem
  • disponujeme pozitivními referencemi od předchozích klientů
  • poskytujeme kompletní cateringové služby včetně poradenství
  • zajistíme catering na svatbu i catering pro rodinné večírky a další akce
  • nabízíme catering na klíč, catering zajišťujeme celoročně
  • náš tým tvoří jen zkušení odborníci
  • přizpůsobíme se vašemu rozpočtu na danou akci
  • samozřejmostí je bezkonkurenční servis a profi organizace
  • jsme otevření novým podnětům, rádi vyjdeme vstříc vašim přáním

Máte zájem o catering v Pardubicích a jeho okolí nebo v krásné restauraci Zámecká terasa v Chlumci nad Cidlinou? Nabízíme cateringové služby špičkové kvality. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem, kontaktujte nás!

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu