Kulturní a společenské akce a plesy

Radost, zábava, skvělá nálada! Přesně taková bude kulturní společenská akce či ples pořádaný specialisty přes catering. Roztančete hosty spolu s námi, volba profi cateringu vám pomůže k zorganizování skvělé akce bez jakýchkoliv starostí. Poptejte nezávazně naše služby nebo čtěte dále o výhodách profi cateringu.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Protančete celý večer! Zábavné plesy i společenské a kulturní akce

Milujete plesovou sezonu? Nečekejte na lednové a únorové dny, uspořádat nádherný ples můžete třeba v horkých letních měsících nebo na podzim.

Aby se konání plesu, společenské nebo kulturní akce vyvíjelo dle Vašich představ a bez zbytečných komplikací, využijte našich jedinečných cateringových služeb. Na catering plesů, společenských i kulturních událostí se specializujeme již několik let. Nabízíme prvotřídní organizaci objednané akce od samotného návrhu přes realizaci po zajištění úklidových služeb.

Catering plesu, společenské i kulturní akce nabízí:

  • přípravu prostor dle tématu akce
  • pomoc s výběrem lahodného občerstvení a nápojů
  • přípravu pokrmů a drinků zkušeným personálem
  • dohled nad zábavným programem
  • objednání hudební kapely, DJ nebo zábavného vystoupení
  • zajištění ubytování hostů či jejich rozvoz
  • obstarání závěrečného úklidu

Máte další požadavky na pořádaný ples, společenskou či kulturní akci? Řekněte nám je! Domluvte se s naší cateringovou společností na podrobnostech ještě dnes a pak se už jenom těšte na nádherný zážitek. Plesy a společenské akce bez stresu? S profi cateringem samozřejmostí.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu