Catering Hrádek u Nechanic

Vynikající jídla z vybraných surovin, kvalitní servis a senzační ceny. Nabízíme veškeré profesionální služby pro organizaci vaší společenské akce ve Středočeském, Pardubickém i Královéhradeckém kraji. Náš tým odborníků se postará o organizaci konferencí, rodinných oslav, rautů i koktejl baru.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Catering Hrádek u Nechanic: Profesionální organizace a vaši hosté budou zářit nadšením 

Pořádáte společenské setkání v Hrádku u Nechanic anebo okolí, ale nechcete být na přípravu sami? Svěřte veškeré starosti s plánováním do našich rukou. Podle vašich požadavků připravíme akce s přáteli a rodinou, firemní večírky, hostiny, fine dining i baby shower dle vašeho rozpočtu. Hrádek u Nechanic je ideálním místem i pro vaši svatbu, kde můžete využít party stan v romantickém anglickém parku.

Stále hledáte vhodné místo pro uspořádání vaší společenské akce? Nádherné prostory na zámku Karlova Koruna v blízkém Chlumci nad Cidlinou můžeme jen doporučit. V okolí zároveň naleznete přilehlý park vhodný pro svatební hostinu, garden party i raut.

Proč využít naše cateringové služby v Hrádku u Nechanic?

  • organizováním společenských akcí se zabýváme od roku 2001
  • kromě cateringu na rodinné a firemní oslavy se postaráme také o catering na svatbu
  • poradíme s výběrem pokrmů i lokality
  • akce proběhne podle vašich představ
  • o vaše pohodlí se postará zkušený personál
  • zaručujeme dodržení etikety
  • zakládáme si na bezkonkurenčním servisu a organizaci akce
  • poskytujeme catering na klíč
  • přijímáme nové výzvy
  • poskytujeme kompletní cateringové služby včetně poradenství

Zaujal vás náš catering vysoké kvality v Hrádku u Nechanic a jeho okolí nebo krásné prostředí zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou? Kontaktujte nás a domluvte si s námi schůzku. Pro vaši spokojenost uděláme maximum!

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu