Catering Nový Bydžov

Prvotřídní jídlo, služby i skvělé ceny. To vše pouze s naší cateringovou společností. Zajistíme profesionální organizaci po celou dobu vaší akce – a to i v lokalitě Nový Bydžov. Nechte se rozmazlovat naším cateringovým týmem. Naše nabídky můžete využít k organizaci svateb, rodinných oslav, rautů, garden party i coffee break.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Catering Nový Bydžov: Kvalitní servis a profesionální organizace vaší akce

Uspořádat společenské setkání s vaší rodinou, přáteli či kolegy není jednoduché. Pokud si nevíte rady nebo nemáte dostatek zkušeností a čas na přípravu, využijte naše cateringové služby. Přizpůsobíme se vašim přáním a rozpočtu na danou akci. Nechte přípravu na nás. V Novém Bydžově zorganizujeme oslavy narozenin, hostiny, brunch, baby shower a spoustu dalších akcí. 

Hledáte spíše reprezentativnější prostory pro vaši společenskou událost? Perfektní volbou pro uspořádání vaší akce může být zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. V zámeckých prostorách zařídíme raut i garden party ve venkovním party stanu. 

Co vás přesvědčí, abyste se rozhodli pro naše služby ve městě Nový Bydžov?

  • přes 20 let organizujeme společenské akce
  • dokážeme zajistit akce až pro 10 000 osob
  • o vše se postará náš školený personál
  • menu vytvoříme podle vašich chutí
  • bereme jako samozřejmost profesionální chod organizace a prvotřídní servis 
  • cateringové služby nabízíme do 30 km od Chlumce nad Cidlinou
  • kromě cateringu pro firemní a rodinné akce se postaráme také o catering na svatbu
  • nebojíme se experimentovat
  • poskytujeme catering na klíč

Máte zájem o naše cateringové služby špičkové kvality a chystáte se uspořádat společenskou akci ve městě Nový Bydžov a okolí či v prostorách zámku Karlova Koruna v nedalekém Chlumci nad Cidlinou? Neváhejte nás kontaktovat, zajistíme vše pro vaši spokojenost!

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu