Koktejl bar

Třešnička na dortu! Koktejl bar představuje jedinečnou příležitost, jak ohromit všechny pozvané. Dáte přednost svěžímu mojitu, krvavé Mary nebo elegantnímu Cosmopolitanu? Barman umíchá přímo před Vámi to, co si budete přát… Objednejte si koktejlového mága i na svoji akci, napište nám co nejdříve.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Koktejl bar: Vynikající míchané drinky pro Vás i Vaše hosty

Mojito? Piňa colada? Margarita? Ať dostanete chuť na kterýkoliv koktejl, náš koktejl bar je Vám plně k dispozici. Koktejly připravují zkušení baristé, kteří pracují pouze s těmi nejkvalitnějším ingrediencemi. Koktejly jsou ideálním zpestřením večírků, párty a dalších společenských setkání. Už jen samotné míchání a zdobení koktejlů je zajímavou podívanou. Koktejly z našeho koktejl baru připravujeme v alkoholické i nealkoholické variantě. Vedle širokého menu známých i méně známých koktejlů nabízíme také šampaňské, vynikající vína, likéry i destiláty.

Toužíte uspořádat koktejl párty? Vynikající nápad! Koktejl párty je méně formální událostí, kterou ocení všichni pozvaní - nesvazuje totiž přísnými společenskými pravidly. Koktejl párty zahrnuje malé občerstvení v podobě chlebíčků, jednohubek, kanapek a dalších chuťovek. Samozřejmostí je přítomnost baristy, který se věnuje přípravě koktejlů přímo před účastníky koktejl párty. Aby byla Vaše koktejl párty bez jediné chybičky, využijte našich cateringových služeb. Pomůžeme s organizací a uděláme vše pro to, aby se koktejl párty nesla jedině v příjemné atmosféře.

Koktejl bar lze využít také v rámci dalších typů společenských akcí. Informujte se o možnosti přítomnosti baristy i na Vaší společenské události. Pro zjištění dalších podrobností nás prosím kontaktujte. Rádi Vám poskytneme doplňující informace.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu