Banket

Slavnostní akce s velmi striktními pravidly vyžaduje naprosto bezchybnou organizaci. Profi catering vám pomůže s vyřešením veškerých nepříjemností. Zaručujeme dodržení etikety, příjemnou atmosféru, vynikající jídlo a mnoho dalšího. Poptejte catering banketu a sdělte nám své požadavky a preference.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Banket v naší režii: Luxusní pohoštění s dokonalou organizací

Zorganizovat společenské setkání tak, aby vše proběhlo na jedničku a každý zářil spokojeností, není jednoduchou záležitostí. Zvláště, pokud byste rádi uspořádali pohoštění formou banketu. Banket je po rautu a hostině velmi oblíbeným typem organizace společenské události, kdy se velmi dbá nejen na prvotřídní kvalitu podávaného občerstvení, ale i na zasedací pořádek a do detailu naplánovaný i promyšlený průběh akce. Hodil by se banket i pro Vaši chystanou akci? A nevíte, kde a jak banket udělat? Výběr lokality a místa závisí zcela na Vašich osobních požadavcích stejně jako vše ostatní s jedinou výjimkou: o veškeré přípravy se postará naše cateringová společnost. Catering je ideální pro menší i větší společenská setkání.

Banket pořádaný pod dohledem našich cateringových specialistů zajistí klidný průběh a správné načasování celé akce. Jen díky profesionální organizaci uspokojíte i ty nejnáročnější hosty a přichystáte pro ně společenskou akci na vysoké úrovni.

Banket s profi cateringem oceníte, protože:

  • poradíme s výběrem místa konání
  • přichystáme banket i ve venkovních prostorách
  • se o Vaše pohodlí a organizaci rautu postará školený personál
  • pomůžeme s výběrem dokonalého menu na banket
  • zajistíme veškerou výzdobu a uspořádáme slavnostní tabuli
  • vytvoříme zasedací pořádek dle společenských pravidel
  • menu připraví zkušení kuchaři
  • zarezervujeme místa pro ubytování hostů
  • lze využít dalších doplňkových služeb dle Vašich přání a preferencí

Kulinářský zážitek a významná společenská událost v jednom - přesně takový bude banket pořádaný pod naším cateringovým dohledem. Poptejte naše cateringové služby co nejdříve a pusťte se spolu s námi do plánování banketu.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu