Akce s přáteli nebo rodinou

Ať pozvete jen přátele, úzký okruh svých blízkých nebo dokonce i sestřenice z pátého kolene a bývalé spolužáky, zaručujeme vám, že se pořádaná akce pořádně „rozjede“. S profi cateringem totiž klapne vše do puntíku. Přesvědčete se a objednejte si rodinnou akci na míru u naší cateringové společnosti.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Setkání plná přátelství: Akce s přáteli a rodinou mají zelenou

Významná událost v rodině si zaslouží pořádnou oslavu. Ať už se jedná o oslavu úspěšného složení zkoušek, popromoční večírek, narozeniny či jiné důležité výročí v rodině, dokonalou atmosféru navodí jedině krásné místo konání, vynikající občerstvení a profesionální organizace. Oddávat se veselí ovšem nemusíte pouze s rodinným příslušníky. Nezapomínejte na své přátele a uspořádejte i pro ně nádherný večírek, bujarou párty nebo klidné posezení plné vzpomínání na společně strávené chvíle, mezi které se zapíše i tato.

Organizace rodinné oslavy nebo párty bývá náročnou záležitostí, která stojí nejen peníze, ale především Váš čas a klid. Zbavte se nepříjemných starostí jednoduše a rychle - převelte veškeré povinnosti na nás - na zkušenou cateringovou společnost. Nabízíme cateringové služby, které Vám pomohou se zajištěním vynikajícího občerstvení i s celkovou organizací rodinné oslavy či přátelské akce. Nechte přípravu oslavy na nás a těšte se na krásný zážitek, o kterém si budete s přáteli i s rodinou povídat ještě o mnoho let později.

Do poskytovaných cateringových služeb zahrnujeme:

  • perfektní přípravu zvolených prostor
  • zajištění dechberoucí výzdoby dle tématu oslavy
  • pomoc s výběrem slavnostního menu nebo chutného občerstvení a nápojů
  • přípravu zvolených jídel týmem zkušených profesionálů
  • služby personálu v podobě podávání pokrmů atd.
  • organizaci průběhu rodinné akce
  • objednání živé hudby, DJ nebo zábavného vystoupení
  • ubytování hostů, popřípadě zjištění rozvozu
  • přípravu venkovních prostor včetně tanečního parketu a grilu dle domluvy
  • a další zajímavé služby dle Vašich přání

Kde otevřít láhev šampaňského? Kde sfouknout svíčky na narozeninovém dortu? Kde rozvlnit boky spolu s věrnými přáteli? Výběr prostor záleží na Vás, o veškerou další organizaci oslavy se postaráme my. Objednejte si ještě dnes profi catering u naší společnosti.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu