Zajištění jídla na svatební raut pro novomanžele

Exkluzivní svatební raut s profesionálním personálem

Pro novomanželé jsme měli za úkol zajistit catering na jejich svatbu. Celý svatební raut jsme sestavili na míru, jak je u nás zvykem. Moc nás těší spokojenost manželů. 
Pokud si přejete gurmánskou svatební hostinu, neváhejte se nám ozvat. 

Poptat catering

Neváhejte si prohlédnout všechny naše svatební lokace, kde vám svatební raut rádi připravíme. 

Ještě jednou by jsme chtěli moc poděkovat Zámeckému cateringu pana Pošíka za skvělý catering na naší svatbě. Jídlo bylo opravdu skvělé a nic nezbylo 😃 svatebčané si chválili snad úplně vše co tam bylo. Velké díky hlavně patří panu Pošíkovi za skvělou komunikaci a spolupráci a také moc děkujeme jeho kolektivu, který se o nás po celý den a večer starali. Ještě jednou velké díky

Karolina Tichá

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu