Kompletní catering na svatbu v Dobřenicích: manželé Hrouzkovi

Catering na svatbu po celý den v Dobřenicích

Krásné místo, dekorace, příprava svatební tabule i rautu a po celý den profesionální personál, který se staral o svatebčany. Přesně takhle vypadal svatební den v Dobřenicích s novomanžely Hrouzkovými a naším cateringem na svatbu.

Poptat catering

Podívejte se na další místa pro uskutečnění svatby. Cateringové služby pro vás zajistíme kdekoliv.

Dobrý den, k vaší svatební hostině nemám žádnou připomínku. Oběd byl výtečný, výběr jídla k večernímu rautu pestrý a chuťově výborný. Obsluha byla příjemná a pohotová. Za vše děkujeme, budeme se těšit.

S pozdravem
Hrouzek mladší

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu