Svatební hostina v Chlumci nad Cidlinou

Catering na svatbu v zámeckém areálu

Na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou pořádáme akce v naší restauraci běžně. Naším cateringem na svatbu uspokojíme ročně několik novomanželů a zde to nebyla výjimka. Zajistili jsme celou svatební hostinu.

Rádi byste něco podobného? Tak se nám neváhejte ozvat.

Poptat catering

Pokud byste si přáli uspořádat svatbu na jiném místě, stačí si vybrat z dalších luxusních míst v naší nabídce.

Ahojda Honzo. Byli jsme velice spokojeni. Příjemná obsluha velmi výborné jídlo, krásná výzdoba můj zatím nejkrásnější den na který nikdy nezapomenu moc ti děkuji.

S pozdravem
Bazger Dašková

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu