Catering na svatbu: manželé Uherovi

Svatební hostina a raut pro novomanžele

Připravili jsme kompletní svatební menu. Hostinu a svatební raut jsme připravili na míru. Součástí rautu byl například guláš, grilované špízy a další dobroty.

Rádi byste něco podobného? Tak se nám neváhejte ozvat.

Poptat catering

Pro uspořádání svatební hostiny můžete zvolit i jiná místa. Podívejte se na další lokace z naší nabídky.

Dobrý den, svatba a hostina se nám velice líbila. Nečekal jsem já osobně, že to bude až taková paráda. Jediná věc, co svatební hosté nevěděli, je, že v rámci rautu tam byl např. guláš, špízy a obecně teplý pult na straně, ale to byla spíš naše chyba, že jsme je na to neupozornili. Ani mě nenapadáa, jak je to možné udělat. Jinak vše ok a moc jsme si to užili.

Děkujeme
Zdeněk Uher

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu