Svatební den na zámku v Chlumci nad Cidlinou: Kadlecovi

Nikam nepřejíždějte a užijte si naplno svatbu na zámku

Kadlecovi v areálu zámku v Chlumci nad Cidlinou strávili prakticky celou svatbu a využili tak naplno potenciál celého zámeckého areálu. Je možné zde na jendom místě domluvit svatební obřad, svatební hostinu a raut v naší restauraci Zámecká terasa a nemusíte nikam daleko ani na focení vašich vzpomínkových fotografií, protože okolí zámku poskytne dostatek romantických místeček a zákoutí. S přispěním našeho cateringu na vaší svatbě si pak váš den užijete opravdu naplno.

Líbila by se vám taková svatba? Napište nám.

Poptat catering

Svatba se uskutečnila ve zmíněném zámeckém areálu. Prohlédněte si i následující svatební místa, které si vás získají.

S Vašimi službami jsme byli s manželem moc spokojeni. Jídlo nám i všem moc chutnalo, což pro nás bylo důležité. I dobré jídlo dělá dle našeho názoru dobrou svatbu. Personál byl profesionální a nebyl problém se na čemkoli dohodnout, takže jsme si svatbu mohli užít naplno.

Děkujeme za výborný servis na svatbě
Lucie Kadlec

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu