Catering na svatbu na zámku v Chlumci nad Cidlinou: Novákovi

Profesionální personál a skvělý catering na svatbu

Manželé Novákovi pobývají mimo Českou republiku a proto bylo nutné v přípravě jejich svatebního dne nic nepodcenit. Pro jejich svatbu padla volba na naši společnost. Zajišťovali jsme catering na svatbu. To zahrnulo svatební hostinu i svatební raut pro 50 svatebčanů.

Máte zájem o něco podobného? Těšíme se na vaši nezávaznou poptávku cateringu na vaši svatbu.

Poptat catering

Svatba v Chlumci nad Cidlinou, ale nejen to. Neváhejte nahlédnou do naší nabídky dalších svatebních míst, které jsou pro vaši svatbu ideální.

Dobrý den pane Pošíku, svatba v prostorách Restaurace Zámecká Terasa naprosto předčila naše představy a očekávání, jak by naše svatební hostina měla vypadat. Jelikož pobýváme v zahraničí, bylo pro nás klíčové najít člověka, kterému můžeme důvěřovat. Jsme proto velice rádi, že jsme si vybrali pana Pošíka, jehož profesionální přístup po celou dobu měl velkou zásluhu na dokonalé organizaci celého svatebního dne, který se konal 1. června 2019. Svatební catering byl zážitkem nejen pro nás, ale i pro všech 50 svatebních hostů, včetně dětí. Především bychom chtěli vyzdvihnout ochotu a přístup personálu, krásnou atmosféru zámecké terasy a jejího okolí, a nakonec úžasný gastronomický zážitek. Všem bychom chtěli ještě jednou mockrát poděkovat za nezapomenutelný den.

Děkují
Šárka a Michal Novákovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu