Blog přímo z naší kuchyně

Toužíte po výjimečném svatebním dni s vaší drahou polovičkou? Vložte svou důvěru do služeb Zámeckého cateringu. Zařídíme vám kompletní catering na míru na barokním zámku v Chlumci nad Cidlinou. Vybírat můžete z prostor Jízdárny Kinských, Mramorového sálu nebo oranžerie.

přečíst článek

Slavíte kulaté výročí svatby? Objednejte si nezapomenutelný catering na oslavu vašeho výročí. S naší cateringovou službou bude váš den nezapomenutelným zážitkem. Postaráme se o každý detail, zajistíme přípravu jídla, hudby i atmosféry.

přečíst článek

Plánujete svatbu? Sestavili jsme vám harmonogram plánování svatby, díky kterému na nic nezapomenete. A pokud byste radši chtěli přenechat plánování někomu povolanějšímu, my v Zámeckém cateringu se rádi o vše postaráme.

přečíst článek

Hledáte-li někoho zkušeného pro přípravu banketového menu, obraťte se na nás. Pomůžeme vám sestavit perfektní menu, postaráme se o organizaci i obsluhu během celé akce, abyste si ji mohli nerušeně užít.

přečíst článek

Toužíte po vynikajícím rautu na vaši narozeninovou oslavu. Pak jste na správné adrese. Nabízíme rozmanité pokrmy teplé i studené kuchyně, kterými se trefíme do noty všem vašim hostům.

přečíst článek

Hledáte originální způsoby, jak oživit svatební oslavu? Naše tipy na svatební hry vám pomohou vytvořit nezapomenutelné a veselé okamžiky pro vás a vaše blízké. Zábava pro každý věk!

přečíst článek

Plánujete svatbu? Pak by vás jistě mohly zajímat i svatební tradice a zvyky. Pojďme se na ně společně podívat…

přečíst článek

Zvažujete, zda mít na své svatbě živý hudební doprovod nebo DJ? Nejste si jistí, kdy přesně by hudba na svatbě měla hrát? Zjistěte více v našem článku o hudbě na svatbě…

přečíst článek

Započaly vám přípravy vaší vysněné svatby? Pak jistě přemýšlíte nejen nad barvou a stylem svatby, ale celkově i o dress code, ve kterém se vaše celá svatba rovněž promítne. Nebo jdete na svatbu jako host? Zjistěte, jak se obléct na svatbu.

přečíst článek

Začínáte s plánováním svatby? Přemýšlíte, na jakém místě si říct své ano? Sepsali jsme pro vás pár nápadů na krásná místa...

přečíst článek
  • 1
  • 2

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.