Svatební catering pro novomanžele na zámku v Chlumci nad Cidlinou

Svatba na zámku Karlova Koruna s naším cateringem

V Chlumci nad Cidlinou jsme opět zařizovali catering na svatbu. Pomohli jsme sestavit svatební menu na celý den. Zorganizovali jsme svatební hostinu a na večer jsme nachystali raut s venkovním grilováním na grilu ofyr. Těší nás, že manželé byli spokojeni.

Chtěli byste podobné menu na Vaši svatbu? Kontaktujte nás. Můžete se předem podívat na naše nejen svatební lokace.

Poptat catering

Pokud byste toužili uspořádat svatební hostinu spíše u jezera, v restauraci či parku, prohlédněte si tyto další svatební lokace, která jsou ideálním místem.

Dobrý večer, pane Pošíku, omlouvám se, že se ozývám až nyní. Moc bychom chtěli poděkovat za Vaše služby a občerstvení, které jste zajistil pro naši svatbu na zámku Karlova Koruna. Tabule byla připravena přesně dle našich přání a moc mě potěšilo, že jste s námi vše konzultoval a také mnoho věcí, včetně složení cateringu, doporučil. Jídlo bylo perfektní a všichni hosté si jej pochvalovali, od polévky až po večerní občerstvení. Bezkonkurenční kvalita a rozmanitý výběr za skvělou cenu. Obsluha byla usměvavá a ochotná. Skvělá je i Vaše spolupráce s event manažerkou ze zámku, kdy vše bylo připraveno včas a precizně. Jediná drobnost byla rychlé sklizení nedojedeného dortu hostům, kteří třeba jen odběhli na focení, ale chápu, že jste chtěli udržet prostor uklizený :) Pokud bychom se měli brát znovu (a že bychom si ten den rádi zopakovali), určitě bych znovu pro zajištění cateringu zvolila Vás. Ještě jednou velice děkujeme za vše a přejeme mnoho dalších skvělých akcí.

R + P

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu