Svatební hostina v Hrádku u Nechanic

Catering na svatbu? Tentokrát v Hrádku u Nechanic

Příprava svatební tabule, rautu, prostorného pártystanu. To vše je pro nás běžná věc a nechceme, abyste se o tyto věci starali při vašem velkém dnu. 

Poptat catering

Svatba probíhala ve zmíněném Hrádku u Nechanic. Nechte se inspirovat a prohlédněte si další místa pro vaši svatbu z následující nabídky.

Se svatební hostinou jsme byli moc spokojeni! Obshluha byla perfektní - rychlá a moc sympatická. Jídlo bylo výborné. Od všech svatebčanů máme pozitivní ohlasy. Mnozí se báli party stanu v parném létě, ale bylo v něm příjemně a fotky vyšly úžasně. Pana Pošíka doporučujeme, vše bylo na profesionální úrovni :)).

Děkujeme
Eliška

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu