Svatební hostina v Chlumci nad Cidlinou: Veronika & Fedor

Prostředí zámku a k tomu skvělý svatební catering

Přesně na tom jsme si dali záležet. Veronika s Fedorem nás oslovili s tím, že od nás chtějí zajistit kompletní dodávku svatebního cateringu včetně využití naší vlastní restaurace Zámecká Terasa. Díky tomu celá svatba probíhala na zámku v Chlumci nad Cidlinou. Svatební hostina i večerní svatební program se vydařil a jsme za to moc rádi.

Neváhejte se nám ozvat, pokud byste rádi něco podobného.

Poptat catering

Zmíněná svatba probíhala v zámeckém prostředí v Chlumci nad Cidlinou. Podívejte se na nabídku plnou dalších dechberoucích míst pro vaši svatbu. 

Bylo to naprosto úžasné - jídlo bylo perfektní, chutné a pěkné. Celkově atmosféra a zážitek. Jsem ráda, že jsme si zvolili vás a vaše pohoštění - byla to trefa do černého.

Děkuji moc
Veronika

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu