Svatební hostina v Chlumci nad Cidlinou: Soňa a Marek

Stojíme za celým svatebním cateringem

Pro manželé Füllovi jsme sestavili po konzultaci s nimi kompletní svatební tabuli, navrhli jsme podobu rautu a výsledkem byla parádní svatební hostina a vlastně celý den v naší vlastní restauraci Zámecká Terasa v Chlumci nad Cidlinou.

Rádi byste podobný catering na svatbu s kompletním servisem? Tak se nám neváhejte ozvat.

Poptat catering

Catering provádíme i jinde než ve zmíněné restauraci. Podívejte se na další vhodná místa pro vaši svatbu.

Rádi bychom poděkovali panu Pošíkovi a celému týmu Restaurace Zámecká Terasa za to, že nám udělali náš svatební den 17. 6. 2017 krásným a nezapomenutelným. Hostina pro 100 lidí, včetně 16 dětí pro pana Pošíka nebyla žádný problém, vše zařídil na jedničku. Obsluha ochotná a milá, s úsměvem na tváři se o nás starala až do ranních hodin a za to jim moc děkujeme. Krásné prostředí a posezení v okolí zámku, luxusní party stan, jídlo gastronomický zážitek a úžasná výzdoba interieru na náš svatební den. Chtěli bychom tímto vyjádřit naši maximální spokojenost, vše bylo perfektní... Ještě jednou díky. :-)

Přejeme krásný den
Soňa a Marek Füll, Pardubice

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu