Svatba na zámku v Chlumci nad Cidlinou: Skarkovi

Svatební hostina a raut na zámku v Chlumci nad Cidlinou

Zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou si jako svoje ideální místo na svatbu vybrali manželé Skarkovi. Pro jejich den D jsme dodávali kompletní svatební catering včetně svatební hostiny a rautu. Manželé využili naše zázemí přímo v areálu zámku včetně velkého pártystanu, kde se celá hostina odehrávala.

Neváhejte se nám ozvat a poptejte nezávazně profesinální catering na vaši svatbu.

Poptat catering

Zmíněná svatba se konala na zámku v Chlumci nad Cidlinou. V naší nabídce naleznete řadu dalších míst pro vaši svatbu.

Dobrý den, S hostinou jsme byli velmi spokojení. Všichni hosté si raut i oběd chválili. Jediný drobný problém byl se zavřenou bránou po 20 hod. Měli jsme s sebou malé děti i s kočárky a ačkoli jsme bydleli v hotelu Koruna, tak obcházení byl trochu problém. A také se nám stalo, že zpočátku bylo na dveřích uvedené špatné tel. číslo, takže hosté museli čekat u brány než se dovolali někomu ze svatebčanů - ale to jsme myslím vyřešili už během večera a program nám to nijak výrazně nenarušilo :-) Ještě jednou děkuji.

S pozdravem
Zuzana Skarková

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu